TRADITË DHE PËRKUSHTIM

Ejani dhe shijoni ushqimet tona të pergaditura me delikatesë dhe dashuri ku shija nuk merr fund asnjëherë!

Restaurant

FETAHAJ

Ambient i përshtatshëm e mirë i organizuar për ju, fëmijët dhe njerëzit tuaj të dashur. Orët e kaluara këtu nuk do të jenë asnjëherë të humbura, natyra e Potokut padyshim që do bëj që restaurant “Fetahaj” të jetë zgjedhja e parë për të kaluar vikendin.

sofra dhe tryeza e juaj e dëshiruar

Ambienti

Vend dhe ambient të paparë deri më sot

Ushqimi

Ushqime nga menu të ndryshme Tradicionale dhe moderne

Stafi

Kuzhinierë dhe staf profesional me një mikpritje të veçantë

Arkitektura

Arkitekturë moderne e gërshetuar me atë antike, si në eksterior, poashtu edhe në interior

Ushqim cilësor, Kualitet dhe shije!

Çfarë thonë klientët tanë për ne

Enver Shoshi
Read More
Shum Restaurant i bukur ushqim te shkelqyshem , servisi tip top!
Arianit
Read More
Peshku i shijshem dhe i fresket!
Edonis
Read More
Ushqim perfekt,dhe sherbim cilesor
Zana
Read More
Sherbimi ne nivel profesional, stafi shum miqsor dhe ushqimi teper i shijshem
Michael
Read More
Nice Place with great Food and good service
Previous
Next